Laborpontjainkban mindig szükség van a lelkes, tapasztalt munkatársakra. VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

img-decor
Karrier
Scroll arrow
flamingó vérvételi szoba
Az általunk képviselt inspiráló és szakmai minőséghez szükségünk van innovatív gondolkodású, elhivatott, páciensorientált, támogató közösségre. Ha Ön is ilyen munkahelyről álmodik és megfelel az alábbi feltételeknek, szeretettel várjuk jelentkezését! A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Jelenleg a következő pozíciókra keresünk munkatársakat:

Vérvételi asszisztens – Allee

Vérvételi asszisztens – Szervita

Feladatok:

  • Páciensek fogadása
  • Vérvétel és mintavétel a szakmai protokollnak megfelelően
  • A levett minták szakszerű kezelése

Elvárásaink:

  • Vérvételi gyakorlat
  • Egészségügyi végzettség érvényes működési engedéllyel
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Alapszintű angol nyelv tudás
  • Páciensorientált attitűd
  • Udvarias, jó kommunikációs készség
  • Pontosság, igényesség, precizitás

Előny:

  • Gyermekvérvételben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Exkluzív, modern, professzionális közeg
  • Innovatív céges gondolkodás
  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Bérlettámogatás
  • Kedvezményes egészségügyi szolgáltatás igénybevétele

Szívesen dolgozna nálunk?

Kérjük küldje el önéletrajzát a következő email címre: info@laborpont.hu

img-decor